طراحی و ساخت انواع سوله | 36228800 (051)

ایران، مشهد، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی (میثاق)، میثاق ۳۴/۱

درباره سوله بارون

کارخانه صنعتی سوله بارون با دارا بودن بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و ساخت انواع سوله (صنعتی، نمایشگاهی، ورزشی، تفریحی و …) توانسته است رضایت تمامی مشتریان خود را در این زمینه کسب کند و سالیانه بالغ بر صدها سوله را در شهر های مختلف کشور پی ریزی و احداث کند.

این کارخانه در سال 1383 با محوریت توسعه و کمک رسانی به افزایش ساخت انواع سازه پیش ساخته در زمینی به مساحت 60 هزار متر مربع در شهر مشهد مقدس شروع به فعالیت کرد. این کارخانه توانسته است در طول این سالیان و با بهره مندی از مهندسان و متخصصان خبره ساخت و ساز سوله، تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته ساخت، استفاده از متریال های مرغوب و ویژه و گروهی از برترین نصابان و پیمانکاران کشور، گام بلندی را در زمینه تولید ساختمان های سوله ای بردارد و افتخارات و گواهینامه های معتبر مختلفی را برای خود اخذ نماید.

تمامی محصولات این شرکت صنعتی با نشان استاندارد CE اروپا به دست مصرف کنندگان می رسد.

لوگو سوله بارون

جوایز و گواهینامه های شرکت صنعتی سوله بارون

کارخانه صنعتی سوله بارون به لطف ایزدمنان و همیاری شما مشتریان عزیز توانسته است افتخارات بسیاری را در زمین صنعت و ساختمان در استان خراسان رضوی و ایران بدست آورد.

افتخاراتی نظیر:

  • واحد نمونه صنعت کشور در سال 1395
  • بهترین واحد صنعت استان خراسان رضوی در سال 1393 تا هم اکنون
  • صادر کننده نمونه کشوری در سال های ۹۶ و ۹۷
  • گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان ۹۲ – ۹۴ – ۹۵
  • دارنده رتبه محصول برتر تحقیق و توسعه کشور R&D در سال 1398
  • دارنده گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015

نمایشگاه های بین المللی و ملی سوله بارون

شرکت سوله بارون توانسته است در طول این یک دهه از فعالیت خود به طور ماهانه یا سالانه در نمایشگاه های معتبر بین المللی و کشوری شرکت کند و انواع محصولات خود را به همراه کاتالوگ محصول در اختیار عموم قرار دهد.

راه های تماس با سوله بارون

شما عزیزان می توانید جهت استعلام قیمت و خرید محصولات با شماره های زیر و اگر قصد بازدید از کارخانه تولید انواع سوله را دارید به آدرس زیر به صورت حضوری مراجعه نمایید.

درباره ما

درباره ما